Opravy autoskel

Prasklina na čelním skle nemusí vždy nutně vést k výměně autoskla, kde jsou investice do nového skla mnohdy drahé.

Nabízíme Vám opravu skla lepením technologií PS Service Systéme 20110 na základě ATESTU 8SD 3129/I, vydaným Ministerstvem dopravy a spojů ČR. Naši metodu opravy uznávají všechny pojišťovny. Pomocí kvalitních nástrojů se dá opravou praskliny během 1 hodiny dosáhnout původní pevnosti a kvality autoskla. Opravy na čelních sklech automobilů smí provádět pouze osoby k tomu vyškolené a oprávněné. Po opravě Vám bude vydána atestovaná kartička o provedení opravy, která je platná pro STK, pojišťovny, Policii apod.

Kdy lze provést opravu

Technicky je možné opravit praskliny do 10 cm, nesmí však zasahovat do okraje autoskla, v tomto případě je nutná výměna skla. Touto metodou lze opravit jakékoliv dvouvrstvé autosklo:

  • Čiré
  • Tónované
  • Vyhřívané
  • Reflexní

Kdy nelze provést opravu

  • Pokud se prasklina nachází v přímém výhledu řidiče  
  • Rozhodně nelze touto metodou opravit kalená skla, tzn. boční a zadní skla vozidla, které se při rozbití rozpadnou na kousky.

Praskliny na vozidle je nutno opravit co nejdříve od jejich vzniku. Poškozené místo je nejlépe přelepit průhlednou izolepou, aby se zamezilo usazení nečistot v prasklině. U starších  a znečištěných prasklin je oprava velmi spletitá a výsledek nejistý.
Opravy prasklin provádíme u všech osobních vozů, nákladních vozů a autobusů.

Postup opravy

Ukázky opravovaných autoskel

© Autosklo PEMI l info@autosklopemi.com l Tel. nonstop: 776 773 707

IZIC.CZ tvorba www